Eladó ház - Pécel

KAPCSOLAT
Benedek Andrea Krisztina

+36 70 424

andrea@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

120 m²

Telek terület

397 m²

Tájolás

délkelet

Építési állapot

használt

Építési mód

tégla

Szobák száma

4 szoba

Erkély

4 m²

Terasz

30 m²

Épület szintje

2.

Épült

kb. 1980

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Szigetelés

12 cm

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
3_bak

Pest megye, Pécel

Irányár

149 M Ft
(1.24 M Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

120 m²

Telek terület

397 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
--- CSAK NÁLUNK ---

Pécel központjában, mégis csendes mellékutcában vált eladóvá ez az igényesen felújított, minden igényt kielégítő, rengeteg lehetőséget magában rejtő ÖNÁLLÓ családi ház!

Méretek:
- lakótér: 120 m2
- teraszok: 34 m2

Az ingatlan a 80-as években épült, a 2018-as felújítás pedig szinte MINDEN területét érintette:
- új tetőszerkezet, új tető (valamint fedett gépkocsibeálló, fedett burkolt járda)
- új hőszigetelés (12 cm grafit)
- új nyílászárók (hatalmas, műanyag hő- és hangszigetelő ablakok és toló-bukó teraszajtók)
- új elektromos hálózat (3x16A)
- új fűtésrendszer (Ariston kombi kazán, földszinten padlófűtés, emeleten radiátorok)
- új burkolatok (kint, bent, lent, fent - még a kerti térkövezés is)

Kényelmes méretű nappali, 3 NAGY szoba, 2 fürdőszoba (2 WC, 2 zuhanyzó, 1 kád), a nappalitól elkülönülő (mégis egy légterű) étkező, konyha+kamra.

Összességében: ebben az ingatlanban biztosan nem kell kompromisszumokat kötnie egy új építésű ház helyiségeinek méreteivel, sem félnie a "pár éven belül" esetlegesen kiütköző hibáitól. Ugyanakkor önfeledten élvezheti a kifejezetten praktikus, nem profitorientált tervezés előnyeit és nem kell vesződnie egy használt ház felújításával sem!

A kert rendezett, a füvesítés folyamatban - hogy önnek a beköltözést követően VALÓBAN csak élveznie kelljen az új otthonát!

Igény (és megfelelő fizetési feltételek) esetén akár 1 hónapon belül költözhető.

Egyéb extrák:
- eletromos kapu
- redőnyök